21 motywujących do działania cytatów

/

Niektórzy nie potrafią się bez tego obejść. Może to być dla wielu osób szansa do działania. Bez tego trudno w ogóle zebrać się w sobie i zacząć działać. To ją posądzać będą o realizację zamierzonych celów jednocześnie nie doceniając, kiedy będzie można dzięki temu ruszyć się z miejsca do działania. Inni natomiast wspomagać się będą wyłącznie od wielkiego dzwonu takimi elementami. Nie będą potrzebować dodatkowych bodźców. Wiedzą doskonale, że może to inspirować do działania, ale największych pokładów będą szukać w sobie. O kim mowa?

MOTYW I AKCJA

Chodzi oczywiście o motywację. Przez jednych uwielbiana przez drugich będzie uznana za niepotrzebną. Nie koniecznie tutaj będzie chodzić o oceny. Każde we własnym sumieniu wie co na niego wpływać będzie najlepiej. Umiemy ocenić czy te proste słowa są w stanie nas mobilizować do działania czy jest to raczej potrzebne tak jak dziura w płocie? Jeśli ktoś za motywacją nie będzie przepadał to taki tekst nie będzie przypadał mu do gustu. Jednak wiele osób ceni sobie motywację i dlatego chętnie biorą to pod uwagę. Pewnie wiele osób tak jak ja lubi sobie szukać interesujących cytatów i wskazówek, które będą dawały coś na przyszłość i pozwolą się rozwijać.

Pewnie wiele osób podchodzi do motywacji zbyt serio. Trzeba jednak pamiętać, że motywacja jest ważna ale nigdy nie będzie to rada, która od ręki zmieni życie jak czarodziejska różdżka. Jeżeli tak się do tego podchodzi to nie ma szans na to, że coś nam pomoże. Nie na tym to będzie polegać. Motywacja ma być dla Ciebie pewną wskazówką oraz drogowskazem. Chodzi o to, by pokazać jedyne kierunek, którym będzie trzeba zmierzyć. Nie ma szans, by z motywacji dowiedzieć się jakie problemy mogą się pojawić i jak będzie można je skutecznie rozwiązać.

Chodzi o to, by w jakieś mierze otworzyć sobie umysł nieco szerzej. Otwiera szufladki, w których odnajduje się nowe sposoby i połączenia. Nikt nie da nam konkretnej wskazówki jak żyć. Chodzi o to, by działać i samemu wyciągać wnioski nawet jeśli popełni się błędy. Czerpmy z tego co inni przeżyli, mają za sobą, starajmy się potem odnieść do również do swoich przeżyć. W ten sposób można pójść krok dalej i działać. Jeśli liczymy, że same motywacyjne teksty wszystko zmienią to błąd, którego nie będzie się dało rozwiązać.

Jak osiągnąć sukces?

ZAINSPIRUJ SIĘ

Tutaj mamy dla Was kilka tekstów, które mogą zmienić Wasze podejście i sprawią, że będziecie zaczynać każdy dzień z dużą nadzieją, ochotą do tego, by dalej działać. Pomogą doceniać to co mamy i wskażą jaką ścieżkę wybierać, by skutecznie dojść do celu.

"Twój czas jest ograniczony więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Miej odwagę kierować się SERCEM i INTUICJĄ. Tylko dzięki temu staniesz się tym kim naprawdę chcesz. Wszystko inne jest nie ważne." -Steve Jobs

"Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki." -Bill Gates

"Aby myśleć kreatywnie musimy potrafić na świeżo spojrzeć na rzeczy, które na co dzień bierzemy za oczywiste. " - George Kneller

"Osoba, która nigdy nie popełnia błędu, również nigdy nie spróbowała niczego nowego." -Albert Einstein

"Porażki inspirują zwycięzców, natomiast pokonują przegranych." -Robert T.Kiyosaki

"To nie góra, na którą się wspinasz Cię męczy, lecz kamyk w Twoim bucie." -Muhammad Ali

"Zrozumiałam, że ludzie zapomną, co powiedziałaś, co zrobiłaś, ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie." -Maya Angelou

"Nigdy nie zmienisz swojego życia jeśli nie zmienisz czegoś co robisz na co dzień." -John C. Maxwell

"Wejdź na pierwszy stopień. Nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień." -Martin Luter King